Menu

Kategorie

Kolekcja Italian Icon

Ilość: 40

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 40

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia

Kolekcja Italian Icon

Italian Icon to kolekcja odwzorowująca walory naturalnego kamienia z charakterystycznymi kierunkowymi żyłkami i bogatymi w detale odcieniami chromatycznymi. Przeplatające się mozaiki łączą grafikę w ekskluzywne wzory, podkreślając walory estetyczne kolekcji. Są to płytki do luksusowych, eleganckich i modnych wnętrz imitująca kamień i trawertyn. Cross Cut i Vein Cut oferowane są w wielu formatach 60×120cm, 59,6x119,2cm, 60x60cm,60x60cm, 30x60cm, natomiast Vein Cut dodatkowo oferowane są o wymiarach wielkoformatowych 80x180 cm, 78,7x178,7cm i 59,6x119,2cm. Płytki posiadają powierzchnie naturalną i polerowaną, oba modele idealnie znajdują zastosowanie jako okładzinę ścienną i podłogową. Jest to idealna propozycja płytek do kuchni, płytek do salonu, możemy je położyć w łazience, czy przedpokoju. Dostępna kolorystka w kolorach ziemnych: Cross Cut Beige, Cross Cut Greige, Cross Cut White, Cross Cut Grey, Cross Cut Black, Vein Cut Beige, Vein Cut Greige, Vein Cut White, Vein Cut Grey i Vein Cut Black.

 Zastosowanie: płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki tarasowe, płytki elewacyjne, płytki na balkon. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij