Menu

Kategorie

Kolekcja Nival

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Nival

Kolekcja płytek Nival to propozycja hiszpańskiego producenta Grupo Halcon Ceramica. Są to płytki gresowe imitujące kamień z widocznymi żyłkami. Są to płytki kamieniopodobne utrzymane w naturalnej, neutralnej kolorystyce przybrudzonej bieli, szarości i czerni. Producent proponuje płytki z tej kolekcji w dwóch wersjach wykończenia powierzchni, matowej i błyszczącej. Płytki gresowe Nival dostępne są w formatach 30x60, 60x60 i 60x120. Płytki z tej kolekcji oferowane są w dwóch wersjach wykończenia krawędzi nierektyfikowanej i o rektyfikowanych krawędzie, dzięki temu mogą być układane z minimalną 1-2 mm fugą. Gres Nival jest mrozoodporny i ma bardzo uniwersalne, szerokie zastosowanie. Płytki te mogą być wykorzystane jako płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki tarasowe, płytki na balkon w wersji mat czy jako płytki elewacyjne.

Kolekcja Nival to ciekawy pomysł na płytki imitującą kamień i bardzo wysokiej jakości wykonanie tej idei, kolekcja charakteryzuje się naturalnym wzornictwem i kolorystyką wiernie oddając piękno naturalnego kamienia, skały. Jest to propozycja kafli do pomieszczeń mieszkalnych jako płytki łazienkowe, płytki kuchenne czy płytki do salonu, jak również możemy je wykorzystać w pomieszczeniach użytkowych typu biura, kawiarnie o średnim natężeniu ruchu. Na kolekcję składają się płytki Nival Blanco, Nival Gris i Nival negro.

Zastosowanie: płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij