Menu

Kategorie

Kolekcja Pierre

Ilość: 7

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 7

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Pierre

Kolekcja Pierre to płytki ścienne imitująca piaskowiec prostokątne o wymiarach 40x120 cm i 30x90 cm w modnych odsłonach kolorystycznych .To kafle produkowane na podkładzie białym o matowej powierzchni i ponadczasowym wzornictwie z możliwością zastosowania na ścianach zarówno nowoczesnych wnętrz jak i w aranżacjach klasycznych, nowoczesnych czy country. Kolekcja poszerzona jest o dekory strukturalne: Pierre Link to płytka imitująca cegłę gdzie powierzchnia płytki składa się z dwudziestu cegieł zdobionymi różnymi wzorami strukturalnymi natomiast Pierre Strimler to płytki wzorzyste z nadrukowanym wzorem w paski o różnych odcieniach brązu i szarości, płytki Pierre Stuck przypominają łupek przy czym powierzchnie składa się z różnego wymiaru cienki pasków w kolorach brązu i szarości. Płytki Pierre pięknie komponują się w połączeniu z drewnem, lnem czy kamieniem. Ich zastosowanie jest możliwe praktycznie w każdym pomieszczeniu. Oba rodzaje płytek są nierektyfikowane i przeznaczone do zastosowania wewnątrz. Dostępne kolory płytke to: Pierre Snow, Pierre Grey, Pierre Pearl, Taupe, Pierre Bone, Pierre Link Grey, Pierre Link Taupe, Pierre Link Pearl, Pierre Link Bone, Strimler Pierre Grey, Strimler Pierre Taupe, Stuck Pierre Grey i Stuck Pierre Taupe.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij