Menu

Kategorie

Kolekcja Pulpis

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Pulpis

Hiszpańskie płytki gresowe produkowane przez fabrykę Codicer z kolekcji Pulpis dostępne w ofercie Ape Łazienki to satynowe płytki w modnych kolorach bieli, szarości i brązu z widocznym użyleniem. Kolekcja składa się z płytek gresowych gładkich oraz dekoracyjnych. Bazowa wersja płytek posiada powierzchnie gładką o przebarwionej kolorystyce co odzwierciedla naturalność kamienia. Natomiast płytki z wzorem strukturalnym Pulpis Kubica posiadają nierówną powierzchnie o jednolitej kolorystyce, gdzie nierówności w ciekawy sposób załamują światło. Kolekcja dostępna jest w trzech formatach: w kształcie kwadratu o wymiarach 66x66, 25x25 cm, prostokątach 33x66 i heksagonu  22x25 cm. Kafle na podkładzie gresowym ścienne i podłogowe o ponadczasowym wzornictwie, znajdą zastosowanie zarówno w nowoczesnych wnętrzach jak i w aranżacjach klasycznych czy country. Płytki Pulpis pięknie komponują się w połączeniu z drewnem, lnem czy kamieniem naturalnym. Ich zastosowanie jest możliwe praktycznie w każdym pomieszczeniu. Płytki są nierektyfikowane i przeznaczone do układania wewnątrz i na zewnątrz. Do wyboru są trzy wersje kolorystyczne: Bronce, Zinc i Marfil.

Zastosowanie: płytki gresowe, płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij