Menu

Kategorie

Kolekcja Quarcita

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Quarcita

Kolekcja Quarcita to kolekcja płytek gresowych imitującam kamień naturalny. Kolekcja ta składa się z płytek gładkich Quarcita i strukturalnych Quarcita Relieve wyprodukowanych z gresu. Generalnie możemy wszystkie płytki gresowe stosować na podłodze i na ścianie, wyjątek stanowią dekory strukturalne Quarcita Relieve są przeznaczone wyłącznie do stosowania na ścianie wewnątrz lub na zewnątrz. Są to hiszpańskie płytki gresowe produkowane w formacie 31x56cm. Na kolekcję składają się płytek w kolorze białym i szarym z przebarwieniami i użyleniem co ma podkreślać naturalny wygląd kamienia. Kafle Quarcita to kolekcja płytek o ciekawym wzornictwie które stanowią ciekawe rozwiązanie w aranżacji obiektów mieszkalnych jak i publicznych typu restauracje, kawiarnie. Dostępne kolory to: Quarcita Blanco, Quarcita Gris i Quarcita Natural.  

Zastosowanie: płytka ścienna, płytki podłogowe, płytka łazienkowa, płytka kuchenna, płytka do biura, płytka do holu, płytki gresowe, płytki elewacyjne, płytki na taras, płytki na balkon.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij