Menu

Kategorie

Kolekcja Tiber

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Tiber

Kolekcja Tiber to płytki gresowe imitujące kamień o matowej powierzchni to produkt dla tych, którzy kochają strukturę naturalnego kamienia czy cementu, minimalizm i kreatywność. Przyszłość łączy się z przeszłością, a estetyka gliny tworząc materiały o wysokiej jakości i efekcie wizualnym. Kolekcja dostępna jest w szerokiej gamie kolorów i wariantów z których można wybierać. Powierzchnie tej kolekcji charakteryzują się niuansami, detalami i fakturą przypominającą kamień w odcieniach beżu, brązu i szarości, wszystkie te elementy dają efekt wyjątkowości. Formy charakterystyczne dla tej kolekcji to 42,5X86 cm. Dostępne kolory to Tiber Beige i Tiber Gris.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij