Menu

Kategorie

Kolekcja Trentino

Ilość: 9

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 9

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Trentino

Marmur o wielkiej urodzie i niesamowitej fakturze, w której dominuje szary kolor to kolekcja Trentino z oferty Ape Łazienki. Ten mało znany kolor zapewnia kolekcji zróżnicowanie i wyróżnienie, którego poszukuje się w tego typu materiale. Kolekcja dostępna w rozmiarze 60x60 cm i 25x75 cm o uniwersalnym zastosowaniu, można je układać jako płytki podłogowe w przypadku gresu i jako płytki ścienne wyprodukowane z białego podkładu. Seria tych płytek to przykład produktów które można wykorzystać zarówno we wnętrzach mieszkalnych, np. jako płytki łazienkowe, w salonie, jako płytki do kuchni, czy kafle do holu, oraz we wnętrzach publicznych typu hotele, restauracje, biura, sale konferencyjne. Zaprojektowane płytki ścienne to dekoracje, trójwymiarowym i wyjątkowe kafle o nazwie Trentino Nook. Dodatkowym atutem w tej kolekcji są wykończenia m.in. stopnicy i stopnicy narożne z zaokrąglonym bokiem dostępne w rozmiarze 30x60 cm, skontaktuj się z nami pod indywidualne zamówienie. Cała Kolekcja jest dostępna w dwóch kolorach: Trentino Marfil, Trentino Perła, Trentino Gris, Trentino Marfil Nook, Trentino Perła Nook i Trentino Gris Nook.

Zastosowanie: płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na ścianę, płytki na podłogę, płytki do holu, płytki do przedpokoju, płytki do jadalni, płytki na kominek.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij