Menu

Kategorie

Kolekcja Volterra

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Volterra

Kolekcja Volterra to płytki na podkładzie gresowym w kolorze ceglastym przypominająca włoski styl Cotto. Powierzchnia płytek posiada przebarwienia i widoczne przetarcia co podkreśla naturalny wygląd i tworzy tym ciekawą optykę. Kolekcja dostępna jest w trzech wymiarach 66x66 cm, 25x25 cm i 17x33 cm. Fabryka Codicer produkuje płytki na podkładzie gresowym o różnych nietypowych formatach jak np. Kayak 17x33, które swoim wyglądem przyciągają wzrok, tworzą ciekawe wzory i mają szerokie pole zastosowania. Producent przewidział płytki z kolekcji Volterra do zastosowania wewnątrz np. w salonie korytarzu czy kuchni jak i na zewnątrz np. na taras, balkon czy na chodnik. Dostępny kolory kolekcji to Volterra Rosso.

Zastosowanie -płytki gresowe: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu, płytki na taras czy balkon.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij