Menu

Kategorie

Kolekcja Abalone

Ilość: 11

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 11

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Abalone

Kolekcja Abalone to płytki ścienne produkowane przez hiszpańską fabrykę Fabresa. Płytki w kształcie cegiełki o lekko nierównej powierzchni z efektem postarzenia posiada  błyszczącą glazurę. Cała kolekcja przypominająca cegiełki w stylu rustykalnym czy retro dostępna jest w wymiarze 10x30cm. W kolekcji znajdziemy również płytki dekoracyjne Abalone Heiji Decor i Abalone Iyun Decor z wzorem orientalnym. Kafle Abalone są idealnym rozwiązaniem do kuchni czy łazienki są też ciekawą alternatywą do zdobienia ścian w biurze, restauracji czy hotelu. Kolorystyka kolekcji: Abalone Ale, Abalone Fun, Abalone Ofee, Abalone Bulu, Abalone Alawo, Abalone Dide, Abalone Omi, Abalone Heiji, Abalone Iyun, Abalone Heiji Decor i Abalone Iyun Decor. 

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij