Menu

Kategorie

Kolekcja Aranza

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Aranza

Kolekcja Aranza to ceramiczne płytki ścienne produkowane na białym podkładzie o starannie dopracowanej miękkiej fakturze. Wygląd kamienia jaki i matowe wykończenie nadają płytkom niepowtarzalny realizm przy spokojnej kolorystyce. Kolekcja dzieli się na płytki podstawowe gładkie Chiara i płytki dekoracyjne imitująca kamień czy łupek Aranza i Laja. Kolekcja produkowana w jednym formacie 25x75 cm posiada rektyfikowane krawędzie. Aranza przynosi miękkość, spokój i minimalizm w trzech dostępnych kolory Blanco- biały, Beige - beż i Gris -szary. Są to idealne produktu do kuchni czy łazienki, mogą znaleźć zastosowanie nawet w publicznych pomieszczeniach np. w kafejce czy hotelu. 

Zastosowanie - płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do przedpokoju, płytka do holu. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij