Menu

Kategorie

Kolekcja Arty

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Arty

To dbałość o szczegóły sprawią, że ​​ARTY są serią, której przeznaczeniem jest wywołanie uczuć w każdym, kto ją odkryje. Dzięki trójwymiarowości tych płytek ściennych białe łazienki nie tracą swojej osobowości, a wręcz przeciwnie są uwydatniane. Ich różne faktury z lekkimi śladami połysku sprawiają, że te białe płytki ścienne są ceramicznym rozwiązaniem szczególnie interesującym do kuchni i łazienek, w ślad za innymi białymi kolekcjami. Ta kolekcja płytek nadaje charakter przestrzeniom dzięki efektowi opalizacji i reliefom, jasność, czystość i faktura sprawiają, że ta opcja jest szczególnie atrakcyjna do wszystkich stylów. Płytki produkowane na białym podkładzie oferowane są w wymiarze 29,5x90cm. W Ape Łazienki oferujemy modele Arty White i Kyoto White.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij