Menu

Kategorie

Kolekcja Bastille

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Bastille

Kolekcja Bastille to klasyczne płytki ścienne i podłogowe imitujące kamień oferowane w dwóch formatach 30,8x60,8cm, 29,8x24,6cm i 59,8x59,8cm o wykończeniu połyskowym. W Bastille znajdziemy klasyczne płytki imitujące kamień w kolorze białym i grafitowym. Pomiędzy tymi klasycznymi płytkami dostępna jest jeszcze Bastille Geo, kafla z wzorem geometrycznym i Bastille Mozaika to klasyczna mozaika jednak z układem jodełki. Płytki Bastille stanowią bardzo modny i klasyczny element aranżacji pasujący do każdego wnętrza. Z tej serii o uniwersalnym charakterze, które mają bardzo szerokie zastosowanie, można je wykorzystać jako płytki ścienne i podłogowe do kuchni czy łazienki  lub jako okładzina na kominek, krótko mówiąc w każdym pomieszczeniu mieszkalnym. Są to kafle o wysokich parametrach wykończenia i technicznych. Modele dostępne to Bastille Geo, Bastille White, Bastille Graphite i Bastille Mozaika White.

Zastosowanie: płytki  ścienne, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do holu, płytki na kominek. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij