Menu

Kategorie

Kolekcja Bliss

Ilość: 15

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 15

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Bliss

Kolekcja Bliss to tradycję przywiezioną do współczesności, która na nowo formułuje klasyczne zastosowania ceramiki, tworząc najbardziej awangardowe dzieła. Różnorodność zastosowań, wdzięk jako pokrycie wnętrz i wspaniałe właściwości techniczne sprawiły, że jest to bezpieczny zakład. Klasyka nie musi być nudna, dzięki bardziej niż charakterystycznemu połyskowi i gamie kolorów pełnych radości i dynamiki, Bliss został zaprojektowany, aby na nowo zdefiniować pomieszczenia, zmieniając je w żywą atmosferę z własną osobowością. Cała kolekcja wykonana jest na podkładzie czerwonym i przeznaczona do wewnątrz na ściany. Błyszcząca powierzchnia i wyjątkowe wzornictwo dekorów kwiatów, liści i owoców umożliwia wykonanie ciekawych aranżacji. W ofercie znajdziemy płytki o rozmiarze 20x60 cm o szerokiej gamie kolorystyczej: Bliss White, Bliss Bue, Bliss Green, Bliss Orange, Bliss Red, Bliss Decor Plum I, Bliss Decor Plum II, Bliss Decor Set(2),Bliss Decor Set(2) Calas i Bliss Decor Set(2) Hortensia.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij