Menu

Kategorie

Kolekcja Bombato

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Bombato

Płytki Bombato to kafle gresowe o ciekawej kompozycji elementów które tworzą płytkę z mniejszych kwadratów trójwymiarowych, efekt wzmacnia metaliczny odcień nadając płytkom z tej kolekcji witalność. Są to płytki ścienne oferowane w formacie 33x33 w ciekawej kolorystyce wzbogaconej o efekt metalicznej powierzchni. Na kolekcję tą składają się płytki Bombato Blanco, Bombato Oro, Bombato Antracite i Bombato Negro. Są to płytki na ścianę o ciekawej strukturze, łatwe do utrzymania w czystości i odporne na działanie środków chemicznych. Wszystkie te cechy powodują że jest to ciekawa propozycja płytek do kuchni, kafli do łazienki czy płytek ściennych np. do salonu. Płytki te wspaniale komponują się z marmurem, kamieniem, czy w nowoczesnym ujęciu z metalem lub np szkłem.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do łazienki, płytki na kominek, płytki na elewację.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij