Menu

Kategorie

Kolekcja Carrara Sky

Ilość: 7

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 7

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Carrara Sky

Kolekcja Carrara Sky to płytki ścienne imitujące jak sama nazwa mówi marmur Carrara o matowym wykończeniu. Carrara Sky oferowana jest o gładkiej i strukturalnej trójwymiarowej powierzchni w kolorze białym. Piękna klasyczna kolorystyka i wzornictwo czyni je bardzo ponadczasowymi i uniwersalnymi. Do płytek marmuropodobnych dobrano płytki bazowe Deep Ocean w kolorze morskim również o formacie 25x75cm i dodatkowo w kształcie rombu 11.8x11.8 cm. A dla wyjątkowego akcentu możemy do tej kolekcji zaoferować płytki Gold Glass Mosaic to złote płytki dekoracyjne typu mozaika szklana o formacie 25x25cm. Wzornictwo i kolorystyka nadaje każdemu pomieszczeniu niepowtarzalny charakter i stwarza ciepłą, atmosferę. Ze względu na swoje cechy i wzornictwo kafle te idealnie sprawują się jako płytki łazienkowe, kuchenne i jako element aranżacji np. w salonie, w obiektach mieszkalnych jak i publicznych typu hotel, restauracja czy kawiarnia. Płytki Carrara Sky pięknie komponują się w połączeniu z drewnem nadając pomieszczeniu rustykalny styl. Na kolekcję składają się płytki ścienne: Deep Ocean, Deep Ocean Caro, Carrara Sky, Carrara Sky Axis, Gold Glass Mosaic, Listwa Super Gold i jako płytki podłogowe Black Sugar Rett. LAPPATO 60x60 i White Sugar Rett. LAPPATO 60x60. 

Zastosowanie: płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do przedpokoju, płytka do holu, płytka do biura.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij