Menu

Kategorie

Kolekcja Cartago

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Cartago

Kolekcja Cartago to płytki ścienne i gresowe o lekko strukturalnej powierzchni i matowym wykończeniu. Kolekcje składające z płytek gresowych o wymiarze 45x45cm i płytek ściennych o formacie 25x75cm, produkowanych na białym podkładzie. Dostępne są dwa kolory beż-Beige i szary-Gris o lekko piaskowej strukturze przypominającej cegłę.  Są neutralne i uniwersalne kafle i możemy je stosować do każdego stylu czy nowoczesnych, klasycznych, rustykalnych, industrial nawet do stylu vintage i retro. Ożywiają każde wnętrze a np. w połączeniu z drewnem nadają harmonii i ciepła pomieszczeniom. Są to płytki przeznaczone przez producenta zarówno do pomieszczeniach mieszkalnych jako płytki łazienkowe, płytki kuchenne czy jako płytki do salonu, jak i do budynków użyteczności publicznej, restauracji czy hoteli.


 Zastosowanie: płytki ścienne, płytki kuchenne, płytki łazienkowe, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki na kominek.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij