Menu

Kategorie

Kolekcja Cascade

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Cascade

Hiszpańskie płytki ścienne z kolekcji Cascade to gładkie płytki o błyszczącej powierzchni produkowane na białym podkładzie. Model Cascade to płytki w stylu marynarskim i popularnych kolorach biało-niebieskich. Charakterystyczne dla tej kolekcji są dekoracyjne płytki przedstawiające trzy wzory: Platinum klasyczne paski srebrno-niebieskie, Cascade niebieską linę żeglarską i Rain niebieskie kotwice. Powierzchnia płytek jest błyszcząca co nadaje im elegancki połysk. Mimo różnorodnych wzorów to niepowtarzalna, ekskluzywna kolekcja nadająca pomieszczeniom elegancji w stylu marynarskim. Są to kafle ścienne o wymiarach 20x20cm i 31,6×31,6 cm uzupełnione w tzw. wałki wykończeniowe Listelo. Idealnie kafle do wykorzystania jako wewnętrzne płytki łazienkowe, kuchenne, do przedpokoju, elementy aranżacji w salonie np. jako okładzina kominka. Płytki Cascade pięknie komponują się w połączeniu z drewnem czy kamieniem naturalnym. Mogą być ciekawym elementem aranżacji klasycznej, minimalistycznej czy retro. W ofercie producenta są następujące płytki z tej kolekcji: Cascade, Rain, Platinum, Blanco Pav., Anclas Azul Pav, Listelo Nautica con Logo, Listelo Nautica Azul i Listelo Nautica Blanco.

Zastosowanie: płytka ścienna, płytka kuchenna, płytka łazienkowa, płytka do salonu, płytka do przedpokoju, płytka do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij