Menu

Kategorie

Kolekcja Chromatic

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Chromatic

Kolekcja Chromatic to ewoluowany minimalizm, prostote linie, pastelowe kolory i gra faktur, które tworzą ciepłą i przyjazną atmosferę. Dzięki sześciu kolorom, które można ze sobą łączyć, uzyskujemy awangardowe otoczenie bez względu na przestrzeń. Ta najnowsza propozycja płytek ściennych w sklepie Ape Łazienki dostaną jest w formacie 25x75cm. Płytki Chromatic na białym podkładzie mają bardzo szerokie zastosowanie, możemy je wykorzystać jako płytki ścienne w klasycznych i nowoczesnych wnętrzach. Jednocześnie świetnie sprawdzają się jako element aranżacji w dużych nowoczesnych, wręcz industrialnych przestrzeniach. Kafle Chromatic pięknie komponują się z drewnem i nowoczesnym wyposażeniem. Dostępne kolory to: Chromatic Gris, Chromatic Gris Mural, Chromatic Blanco Mural, Chromatic Rosa, Chromatic Rosa Mural, Chromatic Azul, Chromatic Azul Mural, Chromatic Verde, Chromatic Verde Mural, Chromatic Perla, Chromatic Perla Mural i Chromatic Decorado Gris.

 Zastosowanie: płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na ścianę, płytki do holu, płytki do przedpokoju, płytki do jadalni, płytki na kominek.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij