Menu

Kategorie

Kolekcja Clarity

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Clarity

Kolekcja Clarity to klasyczne beżowe płytki płytki ścienne i gresowe oferowane w trzech formatach 32,8x89,8 cm, 32,8x25,8cm i 59,8x59,8cm. Clarity dostępne są o gładkiej i strukturalnej powierzchni w wykończeniu matowym i polerowanym o rektyfikowanych krawędziach. Płytki Clarity stanowią bardzo modny i klasyczny element aranżacji pasujący do każdego wnętrza. Polerowana powierzchnia reflektuje światło i wyjątkowy sposób doświetlając pomieszczenie. Clarity z tej serii o uniwersalnym charakterze, które mają bardzo szerokie zastosowanie, można je wykorzystać jako płytki ścienne i podłogowe do kuchni czy łazienki  lub jako okładzina na kominek, krótko mówiąc w każdym pomieszczeniu mieszkalnym. Są to kafle o wysokich parametrach wykończenia i technicznych. Modele dostępne to Clarity Beige Matt, Clarity Beige Poler, Clarity Beige STR i Clarity Beige Mozaika.  

Zastosowanie: płytki  ścienne, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do holu, płytki na kominek. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij