Menu

Kategorie

Kolekcja Clinker

Ilość: 9

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 9

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Clinker

Hiszpańskie płytki ścienne z kolekcji Clinker to matowe gładkie i strukturalne trójwymiarowe kafle. Są to płytki oferowane w czterech kolorach klasyczno białe i czarne jaki i metaliczne Bronce i Metalic. Modele Clinker Corn i Clinker Cape posiada na całości wzór trójwymiarowy poprzez co powierzchnia jest nierówna i w ciekawy sposób załamuje światło. Połączenie płytek bazowych i dekoracji pozwala na stworzenie unikatowych aranżacji. Kolekcja produkowana jest w kształcie prostokątnym o dwóch wymiarach 30x90 cm i 40x120 cm. Ich użytkowa wszechstronność pozwala na wykorzystanie ich w obiektach mieszkalnych, obiektach użytkowych oraz jako przedłużenie aranżacji pomieszczeń mieszkalnych. Dostępne kolory z tej kolekcji to Clinker Snow, Clinker Dark, Clinker Snow Cape, Clinker Snow Corn, Clinker Dark Cape, Clinker Dark Corn, Clinker Cape Bronce i Clinker Cape Matalic.

Zastosowanie: płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do przedpokoju, płytka do holu, płytka do biura.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij