Menu

Kategorie

Kolekcja Corso

Ilość: 16

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 16

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Corso

Największy hit w ofercie Fabryki Vives to płytki z serii Corso z kolekcji Dolce Vita. Jeżeli myślisz o zmianie wystroju wnętrza łazienki czy kuchni lub myślisz o wprowadzeniu jakiegoś elementu dekoracyjnego np. w salonie, a nie ma to być zmiana bardzo wyrazista, świetnym rozwiązaniem są płytki z kolekcji Corso. Są to kafle oferowane w formacie 10x20cm o błyszczącej powierzchni produkowane na czerwonym podkładzie. Płytki te dostępne są w dwóch wersjach, gładkiej czyli płytki Corso i w wersji o strukturalnym wzorze Pincio i Milvio. Kolekcja ta to przede wszystkim monokolory w barwach pastelowych od borda przez żółty, zieleń i niebieski aż do klasycznej szarości i czerni. Są to płytki ponadczasowe, eleganckie po prostu z klasą które znajda zastosowanie w każdym wnętrzu, zarówno retro, rustykalnym, art deco a nawet we właściwej aranżacji we wnętrzu industrialnym. Płytki z kolekcji Corso są płytkami ściennymi które możemy wykorzystać w każdym wnętrzu, począwszy od łazienki, kuchni czy w salonie a skończywszy na pomieszczeniach biurowych.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij