Menu

Kategorie

Kolekcja Danubio

Ilość: 7

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 7

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Danubio

Stworzenie eleganckiej, klasycznej kolekcji płytek ściennych nie należy do rzeczy łatwych. Spełnienie wszystkich kryteriów które mają na to wpływ jest nie lada wyzwaniem, pomysł, inspiracja, parametry techniczne, kolorystyka, struktura powierzchni płytek, sposób wykończenia i dobór elementów dekoracyjnych do serii płytek ściennych tworzy dopiero w pełni udany projekt. Niewątpliwie udało się to osiągnąć hiszpańskiemu producentowi płytek ceramicznych Ceramica Peronda, która stworzyła niesamowitą kolekcję płytek łazienkowych Danubio. Te hiszpańskie płytki ścienne zostały wyróżnione bardzo prestiżową branżową nagrodą " Wall Tile of the Year" przyznawaną przez stowarzyszenie Tile Association.

Seria Danubio to propozycja płytek imitujących kamień, w tym przypadku zdecydowano o stworzeniu płytek imitujących łagodny wzór wapienia. Powierzchnia płytki jest gładka, a dotykając jej czujemy płynność ruchu bez jakichkolwiek chropowatości czy nierówności. Niewątpliwie są to eleganckie i klasyczne płytki o bardzo stonowanym deseniu, bez zbędnych dodatkowych efektów i upiększeń. Również kolorystyka tych kafli ściennych została ograniczona do minimum, producent proponuje je tylko w dwóch kolorach. Utrzymane są w klasycznych naturalnych barwach ziemi, w szarości i kolorze kości słoniowej.

Do ściennych płytek bazowych Danubio producent zaproponował tylko jedną dekorację, ale jak bardzo efektowną. Jest to ekskluzywna dekoracyjna płytka ceramiczna o nazwie Vosgos. Łączy ona w sobie elegancką fakturę płytki bazowej i delikatny ryflowany wzór. Tekstura tych kafli dekoracyjnych pokazuje nam organiczne piękno natury i jej żywiołów nadając powierzchni płytek stylową dynamikę. Wzór na dekoracjach łączy się  tworząc bardzo efektowną wizualizację.

Ta niesamowicie piękna kolekcja łazienkowa to efekt pracy najlepszych projektantów i specjalistów od procesów technologi produkcji płytek ceramicznych.Tylko liderzy w produkcji płytek ceramicznych, a takim niewątpliwie jest Peronda mogą sobie pozwolić na pracę z najlepszymi specjalistami w tej branży. Efekt połączenia ich umiejętności widzimy w tej kolekcji, bo przecież płytki ceramiczne Danubio i Vosgos to nie tylko wrażenia estetyczne ale również bardzo wysokie parametr techniczne i estetyczne. Są to płytki produkowane na białym podkładzie, glazurowane co podnosi ich walory estetyczne. Zarówno płytki bazowe Danubio jak i dekoracje Vosgos maja matową stonowaną powierzchnię. Płytka oferowana jest w dwóch formatach 33x91 lub w formacie 32x90 w wersji rektyfikowanej.

Uzupełnieniem tej serii płytek ściennych jest seria podłogowych płytek gresowych Leitha, stworzone z myślą o tej kolekcji. Są to płytki antypoślizgowe utrzymane w tej samej kolorystyce i strukturze deseniu. Posiadają wysokie parametry techniczne i walory estetyczne. Będą niewątpliwie idealnym uzupełnieniem aranżacji łazienki czy salonu.

Jest to niewątpliwie bardzo piękna kolekcja płytek ściennych i idealna propozycja płytki łazienkowej którą polecamy każdemu kto ceni niezobowiązujące i klasycznie piękne wnętrza.  

 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij