Menu

Kategorie

Kolekcja Duo

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Duo

Przeciwstawne, eleganckie, klasyczne i tradycyjne kolory są częścią naszej kolekcji Duo. Dzięki najnowszej technologii cyfrowej w tych elementach centralne miejsce zajmują geometrie o dużej szczegółowości. Duo charakteryzuje się doskonale wyprofilowanym połyskiem, który kontrastuje z matowym tłem, dając przyjemne uczucie. Ta kolekcja zawiera cztery różne wzory i mieszankę, która łączy wszystkie wzory. Kolekcja dostępna w formacie 7,5x30cm o dwóch klasycznych kolorach białym i czarnym. Produkowana jest na białym podkładzie i przeznaczona do wewnątrz na ściany. Płytki Duo pięknie komponują się w połączeniu z drewnem, lnem czy kamieniem. W naszym sklepie Ape Łazienki oferujemy modele Duo Snow Mix i Duo Night Mix.

Zastosowanie: płytki do kuchni, płytki o przedpokoju, płytki do salonu, płytki łazienkowe, płytki do sklepów, lokalach usługowych i budynkach użyteczności publicznej.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij