Menu

Kategorie

Kolekcja Embassy

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Embassy

Staranny projekt i polerowane wykończenie to kolekcja Embassy zapewnia odrobinę luksusu, tworząc eleganckie wnętrza. Kolekcja dostępna jest w dwóch kolorach beżu i szarości. W naszej ofercie znajdziesz ścienne z białego podkładu o delikaty wzornictwie w paski lub geometryczne wzory, które są lekko wyczuwalne. Dodatkowo oferujemy pod zamówienia listy i cokoły wykończeniowe Embassy Listelo, Embassy Cenefa i Embassy Zocalo, są one sprzedawaną na sztuki. Format charakterystyczny dla tej kolekcji to 25x75 cm. Dostępne kolory to: Embassy Beige, Embassy Gris, Embassy Decorado Gris, Embassy Decorado Beige, Decorado Mess Beige i Decorado Mess Gris. 

Zastosowanie: płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na ścianę, płytki do holu, płytki do przedpokoju, płytki do jadalni, płytki na kominek.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij