Menu

Kategorie

Kolekcja Esencia

Ilość: 19

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 19

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Esencia

Esencia to hiszpańska glazura charakteryzująca się elegancją i szykiem produkowana na czerwonym podkładzie. Są to płytki ścienne o ciekawych kolorach budzących wspomnienie Prowansji czy Lazurowego Wybrzeża. Kolorystyka utrzymana jest w modnych ziemnych barwach od klasycznej bieli, szarości po niebieski i oliwkowy. Są to gładkie płytki o błyszczącej glazurowanej powierzchni, która mieni się w sytuacji odbicia światła, sprawiając wrażenie jakby nierównej lekko falującej powierzchni. Do kolekcji płytek bazowych producent stworzył gamę płytek dekoracyjnych w geometryczne wzory. Szeroka paleta kolorystyczna, dekoracje i oferta płytek w formacie 10x30cm daje nam możliwość tworzenia ciekawych kombinacji, niepowtarzalnych aranżacji wnętrz. Aby wykończenie lub odcięcie pomiędzy dwoma kolorami było łagodniejsze i estetyczne kolekcja Esencia posiada wałki  wykończeniowe Trim o wymiarze 1,5x30cm. Jest to przykład klasycznych płytek ściennych i mogą być wykorzystana jako płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do holu, czy przedpokoju. Płytki Esencia pięknie komponują się w połączeniu z drewnem czy kamieniem naturalnym. Poprzez łączenie płytek jednobarwnych z wzorzystymi można utworzyć niezwykle elementy dekoracyjne na ścianach które nie wymagają dodatkowych dekoracji przyciągając wzrok. Dostępne kolory to Esencia Blanco Brillo, Esencia Blanco Relieve Brillo, Esencia Crema Brillo, Esencia Crema Brillo Relieve, Esencia Gris Brillo, Esencia Gris Brillo Relieve, Esencia Oliva Brillo, Esencia Perla Brillo, Esencia Perla Brillo Relieve, Esencia Botella Brillo i Esencia Blue Brillo.

Zastosowanie- płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do przedpokoju, płytka do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij