Menu

Kategorie

Kolekcja Frozen

Ilość: 9

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 9

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Frozen

Białe proste czyste wręcz zimne płytki to kolekcja Frozen. Imitują one biel północy, wiecznych zmarzlin i lodu, gdzie biel w połączeniu z promieniami słońca tworzy wyjątkowy efekt wizualny na powierzchni śniegu. Taki efekt też starano się uzyskać w przypadku płytek ściennych z tej kolekcji Czysta biel, oszczędna faktura w połączenie z połyskiem powierzchni nadaje tym kaflom wyjątkowych walorów estetycznych. Są to piękne białe płytki łazienkowe w połysku.

Uzupełnieniem tej kolekcji jest szeroka gama dekoracji. Znajdziemy tutaj zarówno  teksturowane białe i szare dekoracje, płytki z efektem 3D i proste płytki z nadrukiem. Wszystkie mają jedna wspólną cechę, są bardzo minimalistyczne w odbiorze, nie znajdziemy tu bogato zdobionych, wzorzystych deseni. Dekoracje charakteryzują się prostymi oszczędnymi liniami  tak jak Lined W, delikatnymi liniami imitującymi fale Frozen Waves W, fakturą heksagonów w przypadku dekoracji Loska W lub dekoracjami 3D Tycho i Prism.

Są to płytki ścienne na białym podkładzie o błyszczącym wykończeniu powierzchni. Powierzchnia płytek jest gładka, bez jakichkolwiek chropowatości. Oferowane są w wersji standardowej nierektyfikowanej i w wersji rektyfikowanej. W tym przypadku krawędzie zostały komputerowo przycięte i daje nam to możliwość położenia płytek na wąskiej fudze. Szeroka gama formatów jest odpowiedzą w pełni zastępuje "ubustwo" kolorystyczne tej kolekcji, pozwala stworzyć naprawdę ciekawe aranżacje z proponowanych płytek w rozmiarach 33x100, 40x120, 15,5x100, 8x33, 32x90 i 33x91.

Seria Frozen jest odpowiedzią Fabryki Peronda na zapotrzebowanie na białe minimalistyczne płytki do nowoczesnych wnętrz, gdzie chcemy uzyskać efekt wysokiego połysku i sterylnej czystości. Jest to seria płytek ściennych które mogą zostać idealnie wkomponowane w aranżacje kuchni gdzie idealnie sprawdzą się w przestrzeni między szafkami, łazienki czy salonu. Płytki te mogą być również wykorzystane jako okładzina ścienna w pomieszczeniach użyteczności publicznej, hotelach, restauracjach.

Peronda proponuje do płytek ściennych Frozen płytki gresowe podłogowe utrzymane w kolorach szarości, imitujące beton z kolekcji Alsacia i Detroit.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij