Menu

Kategorie

Kolekcja Glitter Mood

Ilość: 9

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 9

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Glitter Mood

Kolekcja Glitter Mood to płytki ścienne i gresowe o rozmiarach 29,8x89cm i 19.8x17.1cm w klasycznych kolorach bieli, beżu i czarnym. W tej kolekcji znajdziemy dwa rodzaje dekoracji o gładkiej i strukturalnej powierzchni. Uzupełnieniem są płytki gresowe Glitter Mood Blue Heksagon Inserto z wzorami geometrycznymi na heksagonalnym podkładzie. Są to płytki o uniwersalnym zastosowaniu i rektyfikowanych krawędziach. Glitter Mood to nowoczesne i zarówno klasyczne kafle o wysokiej jakości wykonane w modym designie. Dostępne modele całej kolekcji to: Glitter Mood Bianco, Glitter Mood Naro, Glitter Mood Bianco Ścienna A Struktura, Glitter Mood Nero Ścienna A Struktura, Glitter Mood Gold A Struktura, Glitter Mood Gold Inserto Struktura B, Glitter Mood Blue Heksagon Inserto A, Glitter Mood Blue Heksagon Inserto B i Glitter Mood Blue Heksagon Inserto C. 

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij