Menu

Kategorie

Kolekcja Iluminator

Ilość: 9

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 9

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Iluminator

Kolekcja Iluminator to płytki ścienne produkowane przez hiszpańską fabrykę o błyszczącym wykończeniu w kształcie cegiełki. Klasyczna płytka prostokątna o frezowanych krawędziach oferowana jest w formacie 10x30cm a uzupełniona o listwę wykończeniową typu wałek Listelo Horizont. Kolekcja oferowana jest w dwóch wersjach wykończenie, klasycznie o gładkiej powierzchni i jako dekoracja z wzorem przypominającym pagony marynarskie. Kolorystyka kolekcji utrzymana w kolorze białym i granatowym to klasyczny design i dają mnóstwo możliwości wykorzystania ich czy w łazience, kuchni a nawet w salonie. Można je łączyć z drewnem, szkłem, elementami stalowymi tworząc ciekawe i ponadczasowe aranżacje. Bardzo unikalny charakter pozwala na ich wykorzystanie zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i nowoczesnych, industrialnych czy minimalistycznych. Jest to kolekcja dla miłośników kolorów pasująca do każdego stylu i wyposażenia, gdzie każdy może znaleść odpowiednią kafle dla siebie. Chętnie znajdują zastosowanie w miejscach publicznego użytku jak biuro czy restauracja, stosując je jako element aranżacji poprzez nowoczesny format.

 Zastosowanie: płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do holu, płytki na kominek, płytki do przedpokoju. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij