Menu

Kategorie

Kolekcja Irta

Ilość: 9

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 9

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Irta

Irta to idealna kolekcja do tworzenia środowisk o nowoczesnym i miejskim wyglądzie. Innowacyjny i wszechstronny produkt, który można projektować w niemal każdym kontekście. Kolekcja dostępna jest w pięciu kolorach bieli, beżu i odcieniach szarości. W naszej ofercie znajdziesz ścienne z białego podkładu w trzech wersjach wykończenia: gładka Irt i strukturalne Irta Concept i Irta Duna. Ponieważ do tej kolekcji nie zaprojektowano płytek podłogowych proponujemy płytki z kolekcji Heritage lub Capitol. Formy charakterystyczne dla tej kolekcji to 25x75 cm. Dostępne kolory to: Irta Gris Duma, Irta Gris Concept, Irta Gris, Irta Perla, Irta Perla Concept, Irta Perla Duma, Irta Beige, Irta Beige Duna i Irta Beige Concept.

Zastosowanie: płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na ścianę, płytki do holu, płytki do przedpokoju, płytki do jadalni, płytki na kominek.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij