Menu

Kategorie

Kolekcja Lakewood

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Lakewood

Kolekcja Lakewood są to polskie płytki drewnopodobne imitujące naturalne deski z oferty Ape Łazienki. Drugi wariant kolekcji Lakewood to dekory przedstawiający zdjęcia rośliny i ziół jak i motywów powiązane z SPA. Kafle te mają uniwersalny charakter i mogą być wykorzystane jako płytki ścienne do wewnątrz produkowane na białym podkładzie. Wyjątkowe jest błyszczące wykończenie, które reflektuje dodatkowo światło nadające ciepło, harmonię i bliskości natury. W połączeniu oba modle są idealnym produktem np. do łazienki, kuchni, salonu czy przedpokoju. Jako propozycję podłogowe oferujemy czysto białą płytkę White 33.x33. cm lub rustykalne deski Modern Wood 15.5x62cm. Kolekcja dostępna jest w formacie 25x60 cm. Dostępne kolory to Lakewood Grey, Lakewood White, Lakewood Greenline 1 Dekor, Lakewood Greenline 2 Dekor, Lakewood Greenline 3 Dekor, Lakewood Dekor Majolica, Lakewood SPA 1 Dekor, Lakewood SPA 2 Dekor i Lakewood Mix Mozaika. 

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do holu. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij