Menu

Kategorie

Kolekcja Magnifica

Ilość: 20

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 20

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Magnifica

Kolekcja Magnifica to płytki ścienne o matowej powierzchni w pięciu kolorach spośród marmurów i kamieni o szczególnym pięknie, zinterpretowanych jako propozycja okładziny ściennej, która łączy klasyczne piękno i współczesny gust. W wielkim formacie 60x180 cm i mniejszych mozaikach 29x38 cm i 31x31 cm, kolekcja produkowana jest na białym podkładzie. Magnifica emanuje ekspresywną siłą naturalnego materiału, są bogate i zdobne w detale powierzchnie, idealne jako rozwiązanie do kompozycji o wysoce dekoracyjnym charakterze, do połączenia również z innymi liniami producenta. Dostępne kolory to: Magnifica Sand, Magnifica Taupe, Magnifica Moon, Magnifica Calacatta Gold i Magnifica Statuario.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij