Menu

Kategorie

Kolekcja Matelier

Ilość: 20

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 20

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Matelier

Glazura Matelier to płytka ścienna w kształcie cegiełki o lekko zaokrąglonych krawędziach które dostępne są w ofercie sklepu Ape Łazienki. Płytki te produkowane są w dwóch formatach 7,5x30 i 7,5x15, uzupełnieniem kolekcji są wałki w kolorach płytek bazowych, które dają możliwość estetycznego i pełnego wykończenia aranżacji. Są to hiszpańskie płytki ścienne o matowej delikatnej w dotyku powierzchni. Jest to idealna propozycja płytki do kuchni, płytki łazienkowej, czy płytek do aranżacji innych wnętrz mieszkalnych. Kolorystyka płytek z tej kolekcji jest bardzo szeroka i zawiera płytki w pastelowych kolorach, płytki z każdego koloru nie są jednolite, na większej powierzchni widać zróżnicowanie odcieni, co nadaję energii i żywiołowości przestrzeni.

Zastosowanie- płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do przedpokoju, płytka do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij