Menu

Kategorie

Kolekcja Matrix

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Matrix

Kolekcja Matrix to płytka ścienna o geometrycznym trójwymiarowym wzorze o matowym wykończeniu. Kolekcja składa z płytki ściennej trójwymiarowej o wymiarze 27x27 cm produkowanych na białym podkładzie. Dostępny jest kolor grafitowy. Matrix to odważna płytka w dość ciemny kolorze stosujemy je do stylu nowoczesnego, klasycznego, industrial nawet do stylu vintage i retro. Ożywiają każde wnętrze i nadają mu dodatkowej przestrzeni a np. w połączeniu z drewnem nadają harmonii i ciepła pomieszczeniom. Są to płytki przeznaczone przez producenta zarówno do pomieszczeniach mieszkalnych jako płytki łazienkowe, płytki kuchenne czy jako płytki do salonu, jak i do budynków użyteczności publicznej, restauracji czy hoteli.

 Zastosowanie: płytki ścienne, płytki kuchenne, płytki łazienkowe, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki na kominek.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij