Menu

Kategorie

Kolekcja Mix Stone

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Mix Stone

Kolekcja Mix Stone strukturalne płytki ścienna imitująca łupek o matowej powierzchni. Płytka w stylu imituje mozaikę kamienną o kwadratowych i prostokątnych kształtach. Powierzchnie nierówna i trójwymiarowa dodaje dodatkowej przestrzeni. Kolekcja produkowana na podkładzie gresowym wyłącznie przeznaczone są do stosowania na ścianie wewnątrz lub na zewnątrz. Są to hiszpańskie płytki gresowe produkowane w formacie 31x56 cm. Na kolekcję składają się płytki w kolorach bieli, czerni i odcieniach szarości. Kafle Mix Stone to kolekcja płytek o ciekawym wzornictwie które stanowią ciekawe rozwiązanie w aranżacji obiektów mieszkalnych jak i publicznych typu restauracje, kawiarnie. Dostępne kolory to: Mix Stone Blanco, Mix Stone Negro i Mix Stone Gris. 

Zastosowanie: płytka ścienna, płytka łazienkowa, płytka kuchenna, płytka do biura, płytka do holu, płytki na kominek, płytki na elewację.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij