Menu

Kategorie

Kolekcja Momentum

Ilość: 18

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 18

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Momentum

Momentum to tak kreatywna płytka ścienna, że ​​potrafi dodać głębi powierzchniom. Dzięki jej subtelnym płaskorzeźbom będziesz w stanie stworzyć grę światła i cienia, która bez wątpienia ożywi Twoje ściany. To świetny sposób na personalizację projektów i dodawanie niezwykłych, stylowych i spersonalizowanych wzorów, stanowiących wyzwanie dla tradycyjnych pokryć ściennych. Ekskluzywna kolekcja, z którą można bawić się dekorując i której nie oprze się żaden zakątek. Płytki na białym podkładzie  o błyszczącej wykończeniu oferowane są w formacie 6,5x20cm o klasycznym kształcie cegiełki. Dostępne modele w Ape Łazienki: Momentum Diamond, Momentum Stone, Momentum Silver, Equation Diamond, Equation Silver, Equation Stone, Impulse Diamond, Impulse Silver, Impulse Stone, Momentum Sapphire, Momentum Emerald, Momentum Obsidian, Equation Sapphire, Equation Emerald, Equation Obsidian, Impulse Sapphire,Impulse Emerald i Impulse Obsidian.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij