Menu

Kategorie

Kolekcja Moon Mono

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Moon Mono

Moon to kolekcja charakteryzująca się elegancją i szykiem produkowana na białym podkładzie. Kolorystyka utrzymana jest w modnych barwach bieli, szarości i niebieskim. Są to gładkie płytki o błyszczącej powierzchni, która mieni się w sytuacji odbicia światła, sprawiając wrażenie jakby nierównej lekko falującej powierzchni. Moon oferowana jest w formacie 12x35 cm daje nam możliwość tworzenia ciekawych kombinacji, niepowtarzalnych aranżacji wnętrz. Jest to przykład klasycznych płytek ściennych i mogą być wykorzystana jako płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do holu, czy przedpokoju. Płytki Moon pięknie komponują się w połączeniu z drewnem czy kamieniem naturalnym. Dostępne kolory to Moon Grey, Moon White i Moon Blue.

Zastosowanie: płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do przedpokoju, płytka do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij