Menu

Kategorie

Kolekcja Neo-Geo

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Neo-Geo

Neo-Geo to klasyczne białe i czarne płytki ścienne produkowana na białym podkładzie. Kafle o błyszczącym wykończeniu oferowane są o dwóch wariantach: gładkie i trójwymiarowe. Jest to kolekcja eleganckich ponadczasowych płytek w stylu klasycznym, które pasują do każdego wyposażenia i wnętrza. Jako element aranżacji i dekoracyjny zaprojektowano płytki Mauro White i Pixel Dekor, które posiadają wzór przypominający mozaikę z drobne kwadratów. Jako płytki podłogowe oferujemy gresy białe- White i czarne-Verona o wymiarze 33.3x33.3cm o matowym wykończeniu i White Sugar Lappato 60x60cm. Kafle Neo-Geo pięknie komponują się z drewnem i nowoczesnym wyposażeniem. Kolekcja płytek ceramicznych o błyszczącym wykończeniu oferowane są w formacie 25x60 cm. Dostępne model to Neo-Geo Biała, Neo-Geo Czarna, Mauro White Dekor, Pixel Black Dekor i Pixel White Dekor.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij