Menu

Kategorie

Kolekcja Nerja

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Nerja

Kolekcja Nerja to płytki ścienne typu cegiełka produkowane na białym podkładzie. Płytki o matowym wykończeniu posiadają lekko nierówną powierzchnie oferowanych w dwóch kolorach ceglastym i szarym. Dla kreatywnych pośród nas proponujemy modele Casares i Manilva, które charakteryzują się ciekawymi wzorami geometrycznymi w kolorze białym. Jest to kolekcja hiszpańskiej fabryki Vives o eleganckim ponadczasowym wygładzie. Są to płytki dające elegancki efekt nie tylko w klasycznych wnętrzach, ale również w stylizacjach nowoczesnych czy industrialnych. Kolekcja pięknie komponuje się z drewnem, szkłem i metalem z nowoczesnym jak i klasycznym wyposażeniem. Kolekcja Nerja to płytki ceramiczne o matowym wykończeniu powierzchni oferowane w formacie klasycznej cegiełki dostępne w wymiarze 8x31,5cm. Kolekcja składa się z płytek Nerja AB|C Barro, Manilva AB|C Barro, Fuengirola AB|C Cemento i Casares AB|C Cemento.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij