Menu

Kategorie

Kolekcja Omicron

Ilość: 41

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 41

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 Następna Ostatnia

Kolekcja Omicron

Seria Omicron to model płytek ściennych produkowanych na białym podkładzie z kolekcji Basic Tile z fabryki Vives, są to wysokiej jakości projekty i wyjątkową estetykę, aby tworzyć przestrzenie o wyjątkowej osobowości. Basic został poszerzony o dwie nowe, uzupełniające się serie: serię gresu Lambda oraz serię płytek ściennych Rho. Razem oferują nową paletę organicznych wzorów z ekscytującymi odcieniami i pięknymi teksturami, w których natura zajmuje centralne miejsce, wnosząc nową tożsamość do codziennego życia. Płytki z kolekcji Omicron to propozycja płytek ściennych średniego formatu imitujące kamień z widocznymi drobinkami. W tej kolekcji znajdziemy płytki bazowe Omicron w czterech naturalnych kolorach bieli, beżu i szarość. Uzupełnieniem kolekcji są kafle dekoracyjne Tilos i Kitnos z wzorami strukturalnymi w paski, Citera z motywem w jodełkę, Symi przypominającym plecionkę jak i Sikinos, Renea i Telendos o geometrycznych wzorach. Okno tych bardzie klasycznych wzorów znajdziemy płytki o podzielonej powierzchni z wzornictwem w tzw. stylu Patchwork są to Levitha, Giaros, Romvi i Piperi. Dla wielbicieli trójwymiarowych płytek oferujemy płytki Zante o formacie 12,5x12,5cm. Cała kolekcja jest dostępna w rozmiarze 25x75cm o matowej powierzchni. Płytki imitująca kamień łączą się świetnie z naturalnymi materiałami jak drzewo i len jak i również ze szkłem i metalem. Dostępne modele to Omicron Nieve, Omicron Blanco, Omicron Gris i Omicron Crema, Tilos Nieve, Tilos Blanco, Tilos Crema, Tilos Gris, Citera Nieve, Citera Blanco, Citera Crema, Citera Gris, Kitnos Nieve, Kitnos Blanco, Kitnos Crema, Kitnos Gris, Symi Nieve, Symi Blanco, Symi Crema, Symi Gris, Sikinos Nieve, Sikinos Blanco, Sikinos Crema, Sikinos Gris, Renea Nieve, Renea Blanco, Renea Crema, Renea Gris, Telendos Nieve, Telendos Blanco, Telendos Crema, Telendos Gris, Levitha Multicolor, Giaros Multicolor, Romvi Blanco, Romvi Gris, Piperi Multicolor, Zante Nieve, Zante Blanco, Zante Crema i Zante Gris.

Zastosowanie: płytki ścienne, do przedpokoju, płytki kuchenne, płytki do  salonu, płytki łazienkowe łazienki, płytki do biura. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij