Menu

Kategorie

Kolekcja Petra EMI

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Petra EMI

Kolekcja Miranda to płytki ścienna produkowane na białym podkładzie o matowej powierzchni. Kolekcja oferowane jest w trzech wersjach: Petra cechuje się gładką powierzchnią przypominającej cement czy beton, Gobi natomiast imituję mozaikę z drobnych kwadratów o nierównej powierzchni i Sahara XL o falistym wzorze. Kolekcja Petra oferowana jest w czterech kolorach białym, beżowym, brązowym i czarnym o wymiarze 25x75 cm. Uzupełnieniem są płytki podłogowe Petra wykonane z czerwonego podkłądu o wymiarze 31,6x31,6 cm. Są to płytki o bardzo nowoczesnym charakterze, jednocześnie bardzo uniwersalnej stylistyce, które znajdą swoje miejsce w każdym wnętrzu utrzymanym stylu rustykalnym, shabby chic, nowoczesnym czy klasycznym. Kafle te to idealna propozycja płytki ściennej do kuchni, łazienki czy salonu do każdego domu, do pomieszczeń publicznych takich jak restauracje, hotele czy sklepy. 

Zastosowanie: płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij