Menu

Kategorie

Kolekcja Prestige

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Prestige

Kolekcja Prestige to płytki ścienne o błyszczącym wykończeniu w kolorze białym i czarnym. Na kolekcję składają się Prestige White to biała płytka ścienna prostokątna o wymiarze 25x75cm z czarnym użyleniu i Prestige Black Mozaic to czarna płytka typu mozaika o formacie 25,8x25,8 cm w kształcie rombu. Piękna klasyczna kolorystyka i wzornictwo czyni je bardzo ponadczasowymi i uniwersalnymi. Wzornictwo i kolorystyka nadaje każdemu pomieszczeniu niepowtarzalny charakter i stwarza ciepłą, atmosferę. Ze względu na swoje cechy i wzornictwo kafle te idealnie sprawują się jako płytki łazienkowe, kuchenne i jako element aranżacji np. w salonie, w obiektach mieszkalnych jak i publicznych typu hotel, restauracja czy kawiarnia. Płytki Prestige pięknie komponują się w połączeniu z drewnem nadając pomieszczeniu rustykalny styl.

Zastosowanie: płytka podłogowa, płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do przedpokoju, płytka do holu, płytka do biura.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij