Menu

Kategorie

Kolekcja Rock 01

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Rock 01

Kolekcja Rock 01 to płytka ścienna imitująca piaskowiec prostokątne o wymiarach 25x40 cm w modnych odsłonach kolorystycznych. Kolekcja dostępne również z dekorem te płytki cechują się strukturą z efektem 3D, która sprawia wrażenie iż pod powierzchnią umieszczono małe kliny drewniane i polano je glazurą .To kafle produkowane na podkładzie białym o matowej powierzchni i ponadczasowym wzornictwie z możliwością zastosowania na ścianach zarówno nowoczesnych wnętrz jak i w aranżacjach klasycznych, nowoczesnych czy country. Płytki Rock 01 pięknie komponują się w połączeniu z drewnem, lnem czy kamieniem. Ich zastosowanie jest możliwe praktycznie w każdym pomieszczeniu. Oba rodzaje płytek są nierektyfikowane i przeznaczone do zastosowania wewnątrz. Dostępne kolory płytke to: Rock 01 Bone, Rock 01 Greis, Rock 01 Silver, Rock 01 Silver Decor , Rock 01 Greis Decor i Decor Rock 01 Bone.

Zastosowanie: płytki gresowe, płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij