Menu

Kategorie

Kolekcja Royal

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Royal

Royal to płytki ścienne produkowane na podkładzie białym o wymiarze 25x75 cm o błyszczącym wykończeniu. Kolekcja Royal to płytki imitujące marmur czy kamień o białym kolorze i brązowo-kremowym lub szarym użyleniu podobnym do złotego. Kolekcja dzieli się na dwa rodzaje kafle gładkie i strukturalne, przy cym drugie mają podzieloną powierzchnię w taki sposób, że przypomina małe cegiełki. Na dodatek krawędzie wzoru są fazowane co tworzy trójwymiarową powierzchni. Kafle Royal jak sama nazwa mówi to eleganckie, glamourystycznen płytki, łączące w sobie zarówno wysoką jakość wykonania jak i modny, ponadczasowy design. Ze względu na swoje cechy kolekcja Royal może znaleźć zastosowanie zarówno w obiektach użyteczności publicznej jak i w pomieszczeniach mieszkalnych, wewnątrz na ścianach np. w przedpokoju, pokoju, salonie, łazience czy kuchni. Jako uzupełnienie oferujemy kolekcję Glass Mosaic Gold i Silver i listwy Super Gold i Super Silver to złote płytki szklane podkreślające użylenie. Dostępne modele całej kolekcji to: Royal Gold Art, Royal Gold, Gold Grey i Gold Grey Art. 

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij