Menu

Kategorie

Kolekcja Sabuni

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Sabuni

Kolekcja Sabuni to płytki ścienne imitujące naturalny kamień w kolorze bieli i szarym. Jest to kolekcja eleganckich ponadczasowych płytek, na których widać różne warstwy kamienia. Jest to propozycja płytek o błyszczącym wykończaniu. Ponadto kolekcja uzupełniona jest o płytki dekoracyjne Sabuni Triangle Dekor, która posiada wzór składającym się z trójkątów. Jest to klasyczna kolekcja o romantycznej nucie dające elegancki efekt. Kafle Sabuni pięknie komponują się z drewnem i nowoczesnym wyposażeniem. Kolekcje dostępna w wymiarze 30x60 cm. Dla uzupełnienie podłogi proponujemy medal Universal lub Wood Essence. Dostępne modele to: Sabuni White, Sabuni Grey i Sabuni Triangle Dekor.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij