Menu

Kategorie

Kolekcja Scala

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Scala

Scala to szare płytki ścienne produkowana na białym podkładzie. Kafle o błyszczącym wykończeniu oferowane są o dwóch wariantach: gładkie i o lekkich nierównościach w dwóch odcieniach szarości. Jest to kolekcja eleganckich ponadczasowych płytek w stylu klasycznym, które pasują do każdego wyposażenia i wnętrza. Jako element aranżacji i dekoracyjny zaprojektowano płytki Scala Grey Dekor, które posiadają wzór przypominające kwiaty. Drugi dekor to Scala Grey Onda o nierównej powierzchni w stylu przypomina fale. Jako płytki podłogowe oferujemy gresy białe- White o wymiarze 33.3x33.3cm  jak i Universal Soft Grey 60x60cm obie o matowym wykończeniu. Kafle Scala pięknie komponują się z drewnem i nowoczesnym wyposażeniem. Kolekcja płytek ceramicznych o błyszczącym wykończeniu oferowane są w formacie 25x60 cm. Dostępne model to Scala Grey, Scala Soft Grey, Scala Grey Dekor i Scala Grey Onda.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij