Menu

Kategorie

Kolekcja Silextile

Ilość: 15

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 15

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Silextile

Kolekcja Silextile to płytki ścienna produkowane na czerwonym podkładzie o głęboko błyszczącej powierzchni. Kolekcja oferowane jest w trzech wersjach: Silextile cechuje się gładką błyszczącą powierzchnią, Silextile Mos natomiast imituję mozaikę z drobnych kwadratów i Silextile Dec o strukturalnym wzorze żłobionym. Kolekcja Silextile oferowana jest w czterech kolorach białym, beżowym, brązowym i szarym o wymiarze 25x75 cm. Są to płytki o bardzo nowoczesnym charakterze, jednocześnie bardzo uniwersalnej stylistyce, które znajdą swoje miejsce w każdym wnętrzu utrzymanym stylu rustykalnym, shabby chic, nowoczesnym czy klasycznym. Kafle te to idealna propozycja płytki ściennej do kuchni, łazienki czy salonu do każdego domu, do pomieszczeń publicznych takich jak restauracje, hotele czy sklepy.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij