Menu

Kategorie

Kolekcja Snap

Ilość: 14

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 14

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Snap

Kolekcja Snap to płytki małoformatowe o wymiarach 7,5x30cm i 15x25,9 cm, ale z ogromnym ozdobnym duchem. Snap ma być głównym bohaterem przestrzeni, dzięki swojej ogromnej palecie i wspaniałej, pełnej osobowości, cieniowanej kolorystycznie powierzchni. Snap ma dwa formaty klasyczna cegiełka Snap i romb Rombo, które pozwolą Ci stworzyć niepowtarzalną przestrzeń. Kolekcja produkowana na białym podkładzie o błyszczących powierzchniach, posiada lekkie nierówności co podkreśla wygląd jak ręcznie wykonanych. Są to klasyczne płytki które cieszą się stosowaniem w kuchni, łazience, przy barze i kafejce a nawet w pomieszczeniach publicznych jak restauracje i hotele. Klasyczne kafle pasują do każdego stylu i wyposażenie, możemy je kombinować z drewnem, metalem i szkłem. Dostępne kolory w Ape Łazienki to siedem pastelowych odcieni: Snap White, Snap Blue, Snap Graphite, Snap Sky, Snap Green, Snap Pink i Snap Cinder.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij