Menu

Kategorie

Kolekcja Trend

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Trend

Kolekcja Trend to płytki ścienne imitujące beton o matowym wykończeniu. Kolekcja utrzymana w stylu rustykalnym bardzo piękna utrzymana w stonowanych, naturalnych barwach szarości i beżu. Obok gładkich klasycznych kafli zaprojektowano płytki dekoracyjne o falistym trójwymiaroym wzorze. Kafle Trend produkowane na białym podkładzie o wymiarze 40x120 cm o rektyfikowanych krawędziach. Te hiszpańskie płytki znalazły miejsce w wielu projektach najlepszych projektantów wnętrz, są to płytki które możemy wykorzystać we wnętrzach nowoczesnych, klasycznych, rustykalnych jak i industrial. Wyglądają bardzo naturalnie ożywiają każde wnętrze, a np. w połączeniu z drewnem nadają harmonii i ciepła pomieszczeniom. Trend są to płytki przeznaczone przez producenta zarówno do pomieszczeniach mieszkalnych jako płytki łazienkowe, płytki kuchenne czy jako płytki do salonu, jak i do budynków użyteczności publicznej, restauracji czy hoteli.

 Zastosowanie: płytki ścienne, płytki kuchenne, płytki łazienkowe, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki na kominek.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij