Menu

Kategorie

Kolekcja Unicolor

Ilość: 111

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 4 5 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 111

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 4 5 Następna Ostatnia

Kolekcja Unicolor

Hiszpańskie płytki ścienne z kolekcji Unicolor dostępne z oferty hiszpańskiej fabryki Fabresa to modne błyszczące i matowe kafle. Kolekcja ta składa się z płytek ściennych w kształcie kwadratowym w trzech rozmiarach: 15x15cm, 20x20cm i 33,3x33,3cm. To kafle ścienne o ponadczasowym wzornictwie i błyszczącej lub matowej gładkiej powierzchni, które znajdą zastosowanie zarówno w nowoczesnych wnętrzach jak i w aranżacjach retro czy country. Płytki Unicolor pięknie komponują się w połączeniu z drewnem czy kamieniem naturalnym. Ich zastosowanie jest możliwe praktycznie w każdym pomieszczeniu w kuchni, łazience, przedpokoju, holu, jako element aranżacji lub dekoracyjny we wnękach czy na kominku. Kolorystyka zawierasz wszystkie możliwe barwy od klasycznej bieli, kremu, brązu szarego aż po podcienie żółtego, zielone, niebieskiego do czarnego znajdziemy naprawdę wszystkie kolory dostępne w rozmiarach 15x15cm i 20x20cm. Wyjątek stanowią płytki dużego formatu 33,3x33,3cm iż są dostępne jedynie w czterech kolorach białym, czarnym, niebieskim i różowym. 

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij