Menu

Kategorie

Kolekcja Virgin

Ilość: 10

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 10

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Virgin

Kolekcja Virgin to seria białych płytek ściennych w formacie 30x60 wzbogacona o dekoracje 3D i roślinne z mocnym zielonym akcentem. Są to płytki produkowane na białym podkładzie, z rektyfikowanym krawędziami. Biała glazura jest oferowana w dwóch wersjach wykończenia powierzchni, w matowej i w połysku. Jest to ponadczasowa i klasyczna seria płytek których biel jest przełamana dekoracjami, zarówno w nowoczesnej odsłonie np Virgin White Hexagon 30x60 czy Virgin White Babilon jak i w wersji klasycznej a nawet retro, gdzie ciekawymi propozycjami są dekoracje Virgin Cristi 30x60 1 i Virgin Cristi 3 30x60. Nową propozycją są tak modne obecnie dekoracje z roślinnymi wzorami, gdzie dominuje intensywna zieleń i liście egzotycznych roślin, w tym przypadku są to kafle Virgin Cristi 4 30x60 i Virgin Cristi 5 30x60. Płytki ceramiczne z kolekcji Virgin mają rektyfikowane krawędzie, co pozwala na uzyskani dużej jednolitej i eleganckiej powierzchni po położeniu płytek. Virgin to płytki ścienne które mogą być wykorzystane w pomieszczeniach mieszkalnych jak i pomieszczeniach użyteczności publicznej jako płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do pomieszczeń sanitarnych itp. Kolekcja ta łączy w sobie wysoką jakość wykonania, ciekawe wzornictwo i atrakcyjna cenę.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do wc, płytki do pomieszczeń sanitarnych, glazura do pomieszczeń gospodarczych.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij